טיפים וטריקים

09.2017

SilicoNegev

זה קצת ארוך אבל שווה בטירוף… תחזיקו חזק ?
סיליקונגב – תחרות הסטארטאפים הגדולה של האקו-סיסטם הדרומי.
4 חודשים יצירתיים, מרגשים ומאתגרים (את הגוף והנפש).

כשצוות טק7 – קהילת היזמות של באר-שבע והדרום פנו אלינו עם בריף להפקת תחרות סטארטאפים שבסופה יושקעו 500,000 ש”ח בחברת טכנולוגיה מהנגב ידענו שיהיה מדובר באחת ההפקות המרתקות הגדולות, המעניינות והמאתגרות ביותר. על הגוף השתלט ריגוש מהרעיון לקחת חלק בעיצוב החזון הטכנולוגי של הנגב והראש… התחיל לרוץ …
מאיפה מתחילים?
מתחילים בדיוק לפי הערכים שלנו – לחשוב | לדייק | להגשים !
יחד עם טק7 בנינו צוות חזק של אנשי מקצוע, יצרנו את שם המותג (פרגנו… המצאה שלנו), בנינו את מבנה התחרות, כתבנו את הכללים וסיכמנו על הקונספט. ייצרנו שלושה אירועים – אירוע חשיפה, אירוע פיץ’ נייט ואת אירוע הגמר הגדול ולאורכם קמפיין פירסום ענק, קמפיינים ממוקדים הן לקהילה הטכנולוגית והן לקהל הרחב, צבענו את העיר בשילוטים ודגלים, שילבנו תוכן איכותי לכל אירוע, יח”צ, מערך רישום מטורף, צילומים, סרטונים, חוברות… או בקיצור – חלום הפך למציאות!
אין ספק שהחיבור עם טק7 “נולד לקרות”. מעבר לעבודה הקשה והאתגר הגדול שמחנו ונהננו לעבוד בחברת יזמים ואנשי מקצוע שאפתנים שבדומה לנו רואים חזון וקמים להגשימו. כחברת הפקה שעובדת רבות עם עולם ההייטק והטכנולוגיה שמחנו על ההזדמנות לפתח את קהילת הסטארטאפים בנגב ולהפוך את הרעיון של טק7 לכדי מציאות.

בקרוב… סיליקונגב 2018. גדול יותר, יצירתי יותר, חדשני יותר!

טיפים וטריקים נוספים