טיפים וטריקים

09.2017

מיטאפים עם WIX

Wix הם כבר מזמן לא רק לקוח, הם חברים! וכשמחלקת המחקר והפיתוח של וויקס יוצאת לסבב מיטאפים מקצועיים במקומות לא קונוונציונאלים, במטרה לשתף ידע עם מפתחים מצטיינים – אנחנו כמובן מובילים!

אז מה אנחנו עושים ? מציבים מטרות ביניים, יעדים כמותיים, מאתרים את המקומות הכי מגניבים ובועטים שיש, מאתרים את קהל היעד הרלוונטי, מריצים קמפיינים ממוקדים לקהל היעד, מתחברים לקהילות טכנולוגיה מקומיים, מתאימים את המרצים הכי מקצועיים ופשוט … מייצרים חלוציות קהילתית-טכנולוגית.

בסבב המיטאפים חברנו ל “דה-סטרייטס האב ברחובות”, האב באשדוד, טק נגב שדרות והנגשנו כלים וטכניקות מתקדמות בריאקט-נייטיב, בשיטות פיתוח חדשניות שוויקס עושים בהם שימוש יומיומי, דנו בחשיבות שוויקס מעניקה לחווית המשתמש וסיפרנו על איך צומחים מחברה קטנה לחברה עם יותר ממאה-מליון משתמשים כל כך מהר – גם טכנולוגית וגם עסקית.

בנימה אישית, סצנת ההיטק מתפתחת בקצב מסחרר וכך גם חברות טכנולוגיה ישראליות. כחברת הפקת הפקה אשר עובדת בצמוד עם עולם ההיטק, לרבות חברות סטארטאפ, קהילות הייטק וחברות טכנולוגיה מתקדמות – אנו יודעים להתאים לצורך הייחודי שלכם את השירות המקצועי והמדוייק ביותר. באם בפעילויות פנים ארגוניות, האקתונים, מיטאפים, כנסים מקצועיים ואירועי שיא – זו ההתמחות שלנו, צרו קשר!

טיפים וטריקים נוספים