הפרויקטים שלנו שבוע היזמות ו'השיווקיה' בדימונה

הבריף  הבריף כעיר מאמצת חדשנות ויזמות ביקשה העיר דימונה לקחת חלק פעיל “בשבוע היזמות העולמי”, שבוע שמטרתו לעודד קהילות ותושבים לפתח יוזמות חדשות, לצד טיפוח עסקים קיימים. עיריית דימונה, מרכז הצעירים ו-Netgev דימונה ראו בשבוע זה כהזדמנות משמעותית לעודד את זירת היזמות המקומית תוך מתן מענה לצרכים הייחודיים של קהילות ועסקי העיר.

המענה יצירת מעגלי שיח ומחקר צרכים משותף עם קובעי המדיניות בעיר במטרה ליצור פתרון הפונה הן לקהל הרחב והן לקהילה העסקית בעיר. כפועל יוצא מכך פותח קונספט ייחודי.

לקהל הרחב יצירת סדרה של הרצאות בקונספט חוזר של ‘השראה פורצת גבולות’ בהם שולבו מרצים מובילים בישראל, ביניהם עידן מור המגלם את גדי וילצ’רסקי, עדן אוריון יו”ר מידברן, מפגש ‘לא נולדנו על כפית זהב בפה’ – מפגש עם תושבי ויוצאי דימונה אשר קצרו הצלחה בתחומם ועוד…

לקהילה העסקית  פיתוח מיזם ייחודי – ‘השיווקיה’ שפנה לבעלי העסקים הקטנים בעיר להשתלב בתוכנית להאצת השיווק והנוכחות הדיגיטלית של העסק בתקופה קצרה ובשילוב אנשי המקצוע הטובים בתחום השיווק בארץ. לאור הגדלת פעילותם העסקית של העסקים שהשתתפו במיזם, הורחבה פעילותו לרשויות אחרות ובימים אלו נבחן המיזם לתמיכה כפרוייקט ממשלתי רשמי.
פרויקטים נוספים

יש לכם
רעיון
לאירוע?

בואו נדבר

פשוט,
בואו
נדבר

צרו איתי קשר
לא יכולים לחכות שנחזור אליכם,

התקשרו אתם 050-5990837